divendres, 30 de març de 2012

Austin -TX- (USA), 28-31.3.2012

Austin -TX- (USA), 28-31.3.2012 -Texas Relays-
Men
800m (29) 1. Leonel Manzano 1:47.65; 2. Chris Bilbrew 1:49.36; 3. Ryan McNiff 1:49.55, 4. Jacob Hernandez 1:49.69; 5. Chris Gowell (gbr) 1:49.79; 6. Kyle Miller 1:49.92; 1.500m (29) race A 1. Patrick Kimeli (ken) 3:49.03; 2. Brock Simmons 3:50.22

dijous, 29 de març de 2012

Tempe -AZ- (USA), 24.3.2012

Tempe -AZ- (USA), 24.3.2012 -Arizona State Invitational-
Men
800m 1. Mason McHenry 1:47.60; 2. Armando Del  Valle 1:49.79; 3. Sam Horn 1:49.97; 4. Alex Lindsay 1:50.41; 5. John Kline 1:50.71; 6. Alex Zubey 1:50.81
1.000m 1. Matt Lincoln (can) 2:21.08; 2. Kyle Smith 2:21.53; 3. Geoff Martinson (can) 2:21.98; 4. Peter Corrigan (can) 2:23.05; 5. Ryan Finn (can) 2:23.10; 6. Darren St. Clair (gbr) 2:23.80
1.500m 1. Kyle Alcorn 3:44.79; 2. Sean Houseworth 3:45.95; 3. Mark Christie (irl) 3:46.28; 4. Kevin Schwab 3:46.45; 5. Armando del Valle 3:47.24; 6. Jordan Horn 3:47.66; 7. Chris Ganem 3:48.10; 8. Dennis Pollow 3:48.12
Women
1.500m Julia Kawamoto (can) 4:21.08; 2. Kellyn Johnson 4:21.41; 3. Boglarka Bozzay 4:21.51; 4. Annie LeBlanc (can) 4:21.77; 5. Shelby Houlihan 4:22.95; 6. Beverly Ramos (pur) 4:23.48; 7. Hazel Murphy (irl) 4:25.04; 8. Nicole Bush 4:26.48; 9. Ashley Hinther (can) 4:28.08; 10. Priscilla Schultz 4:28.19

dilluns, 26 de març de 2012

Gold Coast (Australia), 24.3.2012

Gold Coast (Australia), 24.3.2012
Men
800m 1. Daniel Bulmer 1:51.09; 2. Adrian Plummer 1:51.28

Spanish Town (Jamaica), 23-24.3.2012

Spanish Town (Jamaica), 23-24.3.2012 -Milo Central Championships-
Men
800m 1. Jowayne Hibbert 1:50.89; 2. Ricardo Cunningham 1:51.43

La Habana (Cuba), 22-24.3.2012

La Habana (Cuba), 22-24.3.2012 -Copa Cuba-
Men
800m (24) 1. José Alberto Veras (dom) 1:51.02
1.500m (22) 2. Andy González 3:47.70
Women
1.500m (22) 1. Adriana Muñoz 4:26.51; 2. Urdileidis Quiala 4:29.14

Nassau (Bahamas), 23-24.3.2012

Nassau (Bahamas), 23-24.3.2012 -Carifta Trials-
Men
800m u20 (24) Ashley Riley 1:53.93

diumenge, 25 de març de 2012

Nashville -TN- (USA), 23-24.3.2012

Nashville -TN- (USA), 23-24.3.2012 -Vanderbilt Black and Gold-
Men
1.500m 1. Jarrod Eick 3:49.61; 2. Marcus Bridger-Wilkinson (gbr) 3:49.87
Women
1.500m 1. Kristen Findley 4:23.63; 2. Kelley Miller 4:24.71; 3. Jordan White 4:25.68; 4. Margo Richardson 4:27.89; 5. Louisa Lingley (gbr) 4:29.96